עיצוב פנים דירת קבלן – על מה חשוב לתת את הדעת

April 30 2023Oded B

בכל הנוגע לעיצוב פנים של דירה חדשה מקבלן, ישנם מספר דברים שכדאי לכם להתמקד בהם, למרות שחלק מהאנשים עשויים שלא להבין מדוע בכלל צריך לעצב דירה חדשה. אם אתם לקראת מעבר לבית החדש שלכם, המשיכו לקרוא.

אמנם מדובר בדירה חדשה, אבל זה לא בהכרח אומר שהקבלן בנה אותה בהתאם לצרכים הספציפיים של כל דייר ודיירת בבניין. לכן, נדרשות לעיתים התאמות המבוצעות על ידי מעצבת פנים מוכשרת. בכך, תפקידה הוא להתאים עיצוב דירת קבלן לצרכי הדיירים והחזון העיצובי שלהם. קודם כל, חשוב להבין את עיקרי התפקיד של מעצבי פנים:

  1. חלל: לעיתים מעצבי פנים ממליצים על ביצוע שינויים בחלל, כמו לשבור או להוסיף קירות.
  2. חומרי גלם: מעצבים עוסקים לא מעט בחומרי גלם שונים, ובהתאמתם לעיצוב הדירה המתבקש.
  3. אסתטיקה ופונקציונאליות: תפקיד מעצב הפנים הוא לשלב נכון בין אלו, תוך לקיחה בחשבון של צרכי הלקוחות.

היכן לתת דגש? – עיצוב דירת קבלן

בין אם מדברים על עיצוב סלון מודרני או עיצוב של כלל החללים בדירה, קחו בחשבון את הנושא של האסתטיקה הכללית של כל חלל. בין אם אתם מחפשים מראה מודרני ועכשווי, או משהו קלאסי יותר, תחשבו על האופן שבו צבעים וחומרים שונים יעבדו יחד כדי ליצור אווירה נעימה ומזמינה. מכאן, בד”כ, השלב הבא הוא שלב בחירת הרהיטים.

כאשר תבחרו רהיטים לדירה, קחו בחשבון את הגודל של כל חדר ואילו סוגי רהיטים ישתלבו בצורה הטובה ביותר בכל חלל. קחו המלצה מאיתנו, תבדקו סגנונות וחומרים שונים כדי ליצור אזור נעים ורב תכליתי שאתם אוהבים לחזור אליו הביתה. כיצד לקבל השראה? תיקי עבודות של מעצבי פנים.

במה עוד להתמקד כאשר מעצבים דירה חדשה?

כאשר מעצבים דירת קבלן חדשה, חשוב במיוחד לקחת בחשבון את כלל המאפיינים האדריכליים השונים אשר קיימים באותו חלל שעתיד לעבור שינוי. זאת, על מנת ליצור עיצוב העונה הן על החזון האסתטי של הלקוחות והן על הצרכים הפרקטיים שלהם.

בתוך כך, מעצבי פנים חייבים גם להיות מסוגלים לעבוד בתקציבים מצומצמים. זאת, מכיוון שדירות חדשות מקבלן לרוב יהיו יקרות יותר מדירות יד 2, מה שמשאיר את הלקוחות עם תקציב מוגדר בד”כ. התקציב יצטרך לכלול: רכישת ריהוט, מכשירי חשמל, שינויים במבנה, רכישת דקורציה ועוד.

יש צורך באנשי מקצוע נוספים מלבד מעצב פנים?

בשורה התחתונה, הכול עניין של צרכים וסוג החזון העיצובי שהלקוחות מכוונים אליו. לא פעם, מעצבי הפנים צריכים להיות מסוגלים לתאם קבלנים ובעלי מקצוע אחרים שעשויים להיות מעורבים בפרויקט, כמו:

  • חשמלאים
  • נגרים
  • צבעים
  • אינסטלטורים, טכנאי גז וכולי

צריכים ייעוץ נוסף בעיצוב דירת החלומות שלכם? צוות indesigns ישמח לסייע לכם בכל שלב של התהליך – צרו קשר היום.

Share: