נעליים רחבות – נעליים שמתאימות לכל גיל

April 30 2023Oded B

נעליים רחבות הן נעליים שמתאימות לכל גיל, כאשר הנעליים האלו יכולות להתאים ללבוש פורמאלי יותר או בכלל ללבוש יום יומי. אם אתם מחפשים את הנעליים שלא תרצו להשיל מרגליכם, המידע הבא עבורכם – ככה רוכשים נעליים איכותיות לכל סיטואציה, צורך ואירוע.

עד לפני כמה שנים, עיצובי הנעליים הבולטים היו העיצובים שמשכו לכיוון המסורתי והקלאסי, בעוד שכיום עיצובי נעליים יכולים להיות מאוד שונים ומגוונים בין נעל לנעל. כל עוד מחפשים נעליים נוחות וכאלו שיכולות גם להיות אלגנטיות עם הלבוש הנכון, הבחירה בהחלט מגוונת. רגע לפני שנדבר ספציפית על נעליים רחבות שמתאימות לכל גיל, הנה סוגי הנעליים הנפוצות בישראל:

  1. מוקסינים: מתאימות לספורט אלגנט ומחויט, נמכרות במחירים נוחים מאוד.
  2. עקב: כנראה שלרוב הנשים יש בארון לפחות כמה זוגות.
  3. מגפיים: מגפיים יכולים להיות מותאמים לאירועים מיוחדים, אם כי מגפיים אחרים פונקציונאליים בעיקר.
  4. נעלי אלגנט: אלו דומות לנעלי המוקסינים, אך מעוצבות למטרת לבוש פורמאלי יותר.

מהן נעליים רחבות ומהם יתרונותיהן?

הנעליים הרחבות הן נעליים נוחות במיוחד, כאשר במהלך השנים הן זכו לשם “נעלי נוחות”. במילים אחרות, נעלי נוחות מהסוג הזה מיועדות לכל סוגי השימושים כמעט. נעלי נוחות מהסוג הזה מיוצרות בסגנונות הבאים:

  • נעליים רחובות בעיצובים פתוחים וסגורים
  • נעלי נוחות בעיצובים ספורטיביים או אלגנטיים
  • נעל רחבה עם שרוכים, רצועות או אבזמים.

הייחודיות שבנעליים אלו מתבטאת בטשטוש המראה הרחב של הנעל באמצעות עיצוב נכון. זאת, כדי ליצור מראה אלגנטי ומעודן יותר .

עד כמה נוחות נעליים רחבות? ומה הופך אותן לנוחות?

מעבר לכך שנעליים אלו תוכננו כדי לייצר ולספק תמיכה לכף הרגל, ניתן לרכוש נעליים רחבות בעלות סוליה אורטופדית. הסוליה מהסוג הזה היא מה שנותן תמיכה ויציבות לכף הרגל. בכך, הסוליה האורטופדית מצליחה למנוע בעיות אשר נובעות מהלחץ שמופעל על הרגל.

אם רוצים להתאים את הנעליים בצורה מושלמת, אפשר גם לייצר מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית למבנה כף הרגל ולסוג הפעילות שבה אתם עוסקים. למשל, עבור אנשים שעומדים הרבה על כפות הרגליים, מומלץ להתאים סוליות אורטופדיות או מדרסים עם ג’ל.

כמה עולות נעליים רחבות?

מחיריהן של נעליים רחבות נעים בין כמה מאות שקלים בודדים, אם כי ישנן דרכים מסוימות לנסות להוזיל את העלויות. המחירים תלויים בסוג העיצובים של הנעליים, סוגי הסוגרים והאבזמים של הנעל, ארץ הייצור של הנעל ועוד.

אם אתם רוצים לנסות להוזיל את עלויות הנעליים, תמיד אפשר לבקר בכמה אתרי אינטרנט ולבדוק מחירים שונים. תקראו לזה השוואת מחירים או מחקר שוק, המטרה היא זהה – להוזיל עלויות בכיס. באופן הזה, אפשר לחסוך בין כ-15% – 30% על הנעל.

צריכים עוד מידע, או מעוניינים לשאול משהו? צוות shoestore זמין לסייע לכם בכל שלב של רכישת הנעל הבאה שלכם – צרו קשר עוד היום.

Share: